Ücretsiz Sürücü(Driver) Güncelleme Programı

Sürücülerin neden güncel olması gerektiğini daha önce yazdığımız Yazılımlarımızı Neden Güncel Tutmalıyız? başlıklı makalemizde anlatmıştık.
 

 
Device Doctor programı sizin için sürücülerinizi güncellemeniz için sunulan ücretiz programdır. Aslında sürücüleri güncel tutmak performans artışı, sürücülerden kaynaklanan sorunlara benzer can sıkıcı olaylar ile karşılaşma riskini azaltabilir. Kimi zaman bu işlem zor olsada, artık Device Doctor ile tüm bileşenlerinizi tarayıp, güncel yazılımları yüklemenize yardımcı olacaktr. Kullanımı oldukça basittir. Programı indirin ve çalıştırınBegin Scan ile sisteminizi taratın. Sonrasında Download Uptade gördüğünüzde güncel sürücüleri indirebileceksiniz. Eğer güncellediğiniz sürücüde herhangi bir problem var ise report an incorrect driver here seçeneği ile problemli sürücüleri rapor edebilirsiniz.
 
Programı dilerseniz bilgisayarınıza indirin, dilerseniz taşınabilir sürümü ile kurmadan da çalıştırabilirsiniz.
 

Device Doctor Programı İndir!

Yazar: Ahmet Kurt

Yorum yapacaksanız sadece reklam olsun ya da sitenize link sağlamak için yapmayın. Gereksiz, saçma, anlamsız yorumlar yapan kişilerin anca siteleri yok ise onaylanır. Eğer yorumlarınız anlamlı ve biraz uzun ise onaylanacaktır. Bu konuda kesin birşey olmamakla beraber bilgi verici yorumlar yapmanızı öneririm.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar