File Server Dosyaların Çevrim Dışı Çalışması-Caching İşlemleri

Share Name alanına bir isim yazarsak Paylaşılan Klasör ismi ile ShareName ismi alanı farklı olabilir ve kullanıcılar bu klasör ismini bu şekilde görüntürlenecektir.

Klasör paylaşımlarında Permissions alanından gerekli yetkiler tanımlanabilir.

Caching: Klasörün çevrim dışı (offline) olarak kullanılddığında gerekli olan ayarların yapıldığı ekrandır. Bu alandan çevrim dışı olarak çalışabilmeleri ya da çalışmamaları için yapılandırılmıştır.

Only the Files and Programs that users spesicify are available offline: Bu seçeneği seçtiğimizde bizim belirlediğimiz program ya da dosyaları çevrim dışı olarak kullanılabilir hale getirmiş oluruz. Enable Brachcache önbellekleme işlemi açılmış olduğu için biraz daha trafiği azaltmış olabiliriz.

All files and progarms that users open from the shared folder are automatically avaible offline: Klasör içinde bulunan tüm dosyaların ve programların çevrim dışı olarak kullanılabileceğini belirtir.

No files or programs from the shared folder are available offline: Klasör içindeki hiçbir dosya ve uygulamanın çevrim dışı olarak kullanılmayacağını belirtir.